Nabídka práce > ADVOKÁT/ADVOKÁTKA | PRAHA 1 | KORPORÁTNÍ PRÁVO

ADVOKÁT/ADVOKÁTKA | PRAHA 1 | KORPORÁTNÍ PRÁVO

Náplň práce

Pro významného klienta působícího v oblasti právního a daňového poradenství hledáme nového kolegu na pozici ADVOKÁT/KA!

Náplň práce:
- komunikace s klienty
- samostatná práce na zajímavých projektech
- účast na jednáních
- návrh konstruktivních řešení
- korporátní právo a M&A

Požadavky

- předchozí zkušenosti v oblasti korporátního práva a M&A
- pokročilá znalost angličtiny alespoň B2, německý jazyk velkou výhodou!
- analytické a pragmatické myšlení
- komunikativnost a cit pro obchodní jednání a komunikaci s klienty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby,
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - nadstandardní finanční ohodnocení bez horní hranice - flexibilní pracovní doba - trvalá spolupráce, marketingová podpora - příjemné kancelářské prostory na Praze 1 - sdílené parkování - přátelský kolektiv, firemní teambuildingy - možnost dalšího vz
  • Místo pracoviště: Praha