Nabídka práce > STUDENTI ZBYSTŘETE | VOŠ/ VŠ TECHNICKÉHO SMĚRU | DPČ

STUDENTI ZBYSTŘETE | VOŠ/ VŠ TECHNICKÉHO SMĚRU | DPČ

Náplň práce

Jsi STUDENTEM VOŠ či VŠ technického zaměření a chceš najít uplatnění v mezinárodní společnosti? Láká Tě budování kariéry již při škole?

Do Jihlavy hledáme STÁŽISTY PRO TECHNICKÉ OBORY!

Budeš se podílet na projektech daného oddělení
Budeš zpracovávat analýzy, dokumenty a data
Budeš administrativní podporou týmu

ZAŠLI SVŮJ ŽIVOTOPIS A PROPOJ TEORII S PRAXÍ.

Požadavky

STUDENT VOŠ či VŠ technický směr
MS Office v malíku - Excel, Word, PowerPoint
Samostatnost, pečlivost a ochota naučit se nové věci

Výhodou je znalost cizího jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 150 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Dlouhodobá spolupráce ve významné mezinárodní společnosti Po absolvování studia možnost zaměstnání Pružná pracovní doba - přizpůsobíme se Tvému rozvrhu Dotované závodní stravování, sportovní aktivity zdarma, jazykové kurzy zdarma a mnoho dalšího
  • Místo pracoviště: Jihlava