Nabídka práce > Anketář/ka vhodné OD 15TI LET

Anketář/ka vhodné OD 15TI LET

Náplň práce

Aktivní sepisování zájemců do nezávazné ankety v rámci průzkumu trhu, ohledně stavu plastových/euro oken.

Pracovní doba je od pondělí do pátku od 18:00 - 20:00 (každý pracovní den, jen 2 hodiny).

Pokud jste zodpovědní, baví Vás komunikace s lidmi a hledáte práci jen na 2 hodiny denně.

Požadavky

Požadujeme:
Příjemný hlasový projev, čeština bez vad řeči

Pozitivní přístup

Zodpovědnost

Nabízíme

Nadstandardní platové ohodnocení: 200kč - 675kč/ hod. V ČISTÉM (již od nástupu lze dosáhnout 675Kč/h)

Další informace

Jedná se o práci v terénu.

Práce v mladém kolektivu.

Informace o pozici

  • Ekoplast RA
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština - úroveň rodilého mluvčího
  • Plat: 200-675Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Nadstandardní platové ohodnocení
  • Vhodné pro: Studenty, OSVČ...
  • Místo pracoviště: Praha