Nabídka práce > Technik BOZP - správce bytových domů v zemědělském družstvu

Technik BOZP - správce bytových domů v zemědělském družstvu

Náplň práce

- provádění preventivních kontrol BOZP na pracovištích
shromažďování podkladů pro analýzu rizik na pracovištích
- sledování a dodržování právních předpisů BOZP u zaměstnavatele
- školení osob v oblasti BOZP
- spolupráce při šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání
- shromažďování podkladů pro kategorizaci prací
- zpracovávání a aktualizace dokumentace BOZP
- sledování platnosti odborné a zdravotní způsobilosti zaměstnanců
- spoluúčast při jednáních s kontrolními a inspekčními orgány
- zajišťování revizí (elektro, tlakové nádoby, kotle, komíny, čerpací stanice, plynové hospodářství).
- zajišťování pravidelných školení
- zajišťování bezpečnostních tabulek a značení na pracovištích a v areálech
- správa dvou bytových domů (celkem 8 bytů)
- zajišťování odstranění poruch bytových domech
- komunikace s nájemníky

Požadavky

- středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC
- znalost pravopisu a českého jazyka
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikativnost, rozhodnost, umění jednat s lidmi, samostatnost

Informace o pozici

  • Zemědělské družstvo Luštěnice
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Služební telefon - Služební automobil - 5 týdnů dovolené - placené přesčasy - stravenkový paušál - příspěvek na dětský tábor - příspěvek na rekreaci - možnost naturálií (pšenice, ječmen, krmná řepa, seno) - možnost využití podnikové chaty v Krkonoš
  • Vhodné pro: absolventy, aktivní důchodce
  • Místo pracoviště: Luštěnice