Nabídka práce > Sociální pracovník NZDM - Tišnov, Kuřim, Lomnice

Sociální pracovník NZDM - Tišnov, Kuřim, Lomnice

Náplň práce

Líbilo by se Vám:
• Pracovat především v odpoledních hodinách a ráno si více pospat?
• Pracovat s dětmi a mladistvými v malém a přátelském kolektivu?
• Pracovat v centru Tišnova, Kuřimi a v Lomnici?
• Mít smysluplnou práci, ve které trávíte pracovní čas s dětmi a mladistvými, kteří se ocitají v obtížných sociálních situacích?
• Získat možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, pracovat pod supervizí?
• Mít prostor uplatnit své pohybové, umělecké a další dovednosti atraktivní pro cílovou skupinu, vč. práce na sociálních sítích?

Požadavky

Pokud ano, abychom Vám toto mohli umožnit, očekáváme od Vás:
• Odborné vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
• Předpoklady pro práci s dětmi a mladistvými a respekt k jejich životnímu stylu
• Schopnost pečlivě vést administrativu, práce na PC (MS Office, internet, sociální sítě), podílení se na tvorbě metodik zařízení
• Orientaci v zákonu o sociálních službách a SQSS
• Zkušenost v oblasti sociálních služeb nebo práci s dětmi a mládeží
• Motivaci pracovat v charitní organizaci

Nabízíme

Na Vás u nás čeká:
• Přátelská atmosféra na pracovišti, kolegyně, které se Vám budou věnovat a pomohou Vám s adaptací v naší organizaci
• Možnost vlastního rozvoje formou vzdělávání a seberealizace
• 5 týdnů dovolené a v případě potřeby 2 dny zdravotního volna, stravenky
• Zázemí stabilní organizace s dobrým pocitem, že Vaše práce je užitečná a má smysl

Informace o pozici

  • Diecézní charita Brno
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tišnov