Nabídka práce > Sociální pracovník a vedoucí odlehčovací služby

Sociální pracovník a vedoucí odlehčovací služby

Náplň práce

Líbilo by se Vám:
· Smysluplně pracovat a pomáhat lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci? Provádět sociální šetření, jednat se zájemci o Odlehčovací službu a věnovat se uživatelům služby a jejich potřebám?
· Pracovat na poloviční pracovní úvazek a tím si lépe skloubit práci s rodinou nebo koníčky?
· Být součástí profesionálního týmu zavedené organizace?
· Mít možnost se dále vzdělávat a mít prostor na seberealizaci?

Požadavky

Pokud ano, abychom Vám toto mohli umožnit očekáváme od Vás:
· Odpovídající odborné vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (min. VOŠ se sociálním zaměřením)
· Zájem o problematiku cílové skupiny seniorů, zdravotně postižených a nemocných
· Zkušenost s individuálním plánováním velkou výhodou
· Cit a zkušenosti pro jednání s lidmi, kteří potřebují pomoc, schopnost rozhodovat se a jednat i v nestandardních situacích
· Schopnost jednat s úřady a návaznými organizacemi
· Flexibilitu - schopnost rychle reagovat v rámci provozu služby
· Zvládání administrativy, vč. uživatelské práce na PC
· Dobré komunikační schopnosti, trpělivost a schopnost se rychle učit
· Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
· Motivaci pracovat v charitní organizaci

Nabízíme

Na Vás u nás čeká:
• Přátelská atmosféra na pracovišti, kolegyně, které se Vám budou věnovat a pomohou Vám s adaptací v naší organizaci
• Možnost vlastního rozvoje formou vzdělávání a seberealizace
• 5 týdnů dovolené a v případě potřeby 2 dny zdravotního volna, stravenky
• Zázemí stabilní organizace s dobrým pocitem, že Vaše práce je užitečná a má smysl

Informace o pozici

  • Diecézní charita Brno
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Tišnov