Nabídka práce > TECHNOLOG | JIHLAVA

TECHNOLOG | JIHLAVA

Náplň práce

Máte zkušenosti s prací na projektech? Orientujete se v elektromotorech? Pracujete ve strojírenství a zvládáte komunikaci v angličtině nebo němčině? Hledáme kolegu na pozici TECHNOLOG.

Máte zájem se dozvědět více?

* Plánování technologií výroby elektromotorů
* Zavádění nových výrobních linek a zařízení
* Optimalizace procesů s důrazem na kvalitu a náklady.

* Tvorba a aktualizace výrobní dokumentace
* Analýza chyb pomocí FMEA a realizace opatření.

* Analýza způsobilosti strojů a procesů
* Zlepšování kvality a snižování nákladů na chyby.

Požadavky

* VŠ nebo SŠ strojírenského zaměření s praxí v oboru (strojírenství, elektrotechnika)
* AJ nebo NJ
* Zkušenosti s prací na projektech
* Výhodou - znalosti výrobních a měřících procesů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 39000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. a 14. mzda * Příspěvek do cafeterie 6 000 Kč za rok * Dotované závodní stravování * Sportovní aktivity zdarma * Školení a kurzy
  • Místo pracoviště: Jihlava