Nabídka práce > Seřizovač

Seřizovač

Náplň práce

Máte zkušenosti se seřizováním a právě se poohlížíte po příležitosti v lokalitě Chomutov? Pak jste tady správně. Na pozici seřizovače budete:

- nastavovat a kontrolovat stroje, nástroje a zařízení
- kontrolovat efektivitu výrobních procesů

Požadavky

Jakou kvalifikaci a zkušenosti hledáme se dovíte níže:

- zkušenost na obdobné pozici
- manuální zručnost
- základy práce na PC
- smysl pro pořádek a ochotu učit se novým věcem
- výhodou praxe se vstřikolisy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - přátelské rodinné prostředí - stravenky (THP - 60 Kč, lidé pracující na směny 80 Kč) - podpora osobního rozvoje a možný karierní růst - až týden dovolené navíc dle směnného režimu - sick days - firemní akce pro zaměstnance - příspěvek na penzijní p
  • Místo pracoviště: Chomutov