Nabídka práce > Elektrikář/Elektrotechnik

Elektrikář/Elektrotechnik

Náplň práce

- realizace domovních a komerčních elektroinstalací

- realizace slaboproudých a datových instalací

- instalace elektrozařízení a koncových prvků

- nastavení chytré elektroinstalace a zařízení Loxone

Požadavky

- elektrotechnické vzdělání

- osvědčení dle vyhlášky 194/2022 Sb. (dříve 50/1978 Sb.)

- praxe a zkušenosti s elektromontážemi, primárně s instalacemi systému LOXONE

- orientace ve výkresové dokumentaci

- schopnost pracovat v kolektivu i samostatně

- manuální zručnost a pečlivost

- aktivní a zodpovědný přístup a dobrá pracovní morálka

- řidičský průkaz skupiny B

- ochota učit se nové věci

- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- stabilní práci u české společnosti

- plat až 60.000 Kč (dle zkušeností)

- práci na zajímavých zakázkách

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- jednosměnný provoz s placenými přesčasy

- příspěvek na stravování

- přátelský kolektiv

Další informace

Společnost VRANATECH se specializuje na automatizaci řízení objektů se systémem LOXONE a dodávky elektroinstalací na klíč. Mezi naše zákazníky patří jak majitelé rodinných domů tak komerčních objektů, kde systém LOXONE najde uplatnění.

Chcete být součástí jedinečných a prestižních projektů? Máte chuť se vzdělávat? Posunout své znalosti z elektrotechniky o kus dál?

Přijmeme do pracovního poměru elektrikáře a montéra pro silnoproud a slaboproud se zaměřením na automatizaci. Nástup možný ihned, práce především v okolí Olomouce.

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis a pár vět o sobě na e-mail info@vrana.tech.

Informace o pozici

  • VRANATECH s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 35 000 - 60 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Olomouc