Nabídka práce > Manažer týmu AI a vývoje - Ostrava

Manažer týmu AI a vývoje - Ostrava

Náplň práce

Chtěli byste založit vlastní tým a spolupracovat na zajímavých projektech? Máte zkušenosti se začleňováním AI technologií do vývoje SW produktu? A máte prokazatelné zkušenosti na manažerské pozici?

Pokud ano, tak tahle pozice je pro Vás!

Náplň práce:

- Doporučování AI nástrojů pro optimalizaci procesů.
- Implementace AI do stávajících SW produktů.
- Budování vlastního týmu expertů.

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT nebo příbuzného oboru.
- Řídit vývoj AI řešení a integrovat do projektů.
- Schopnost doporučovat AI nástroje.
- Anglický jazyk na komunikativní úrovní.
- Zkušenost na manažerské pozici.
- Znalost MS Azure AI Services portfolio.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * moderní jazykové kurzy * školení a profesní vzdělávání * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na životní pojištění * odměny při významných událostech (výročí, odchody
  • Místo pracoviště: Ostrava