Nabídka práce > Hledáme advokátního koncipienta – Obchodní právo

Hledáme advokátního koncipienta – Obchodní právo

Náplň práce

• Pravidelná komunikace s klientem ve věznici (cca 3x týdně)
• Koordinace a setkávání s osobami mimo kancelář
• Zajišťování komunikace mezi klientem a třetími stranami
• Flexibilní práce na mobilním telefonu
• Potenciální cesty mimo Prahu, včetně víkendů

Požadavky

• Ukončené právnické vzdělání (vhodné pro absolventy hledající praxi jako koncipient)
• Časovou flexibilitu
• Řidičský průkaz
• Výhodou je znalost ruského nebo ukrajinského jazyka

Nabízíme

• Pracovní telefon
• Možnost podílet se na vzniku nové právní asociace
• Potenciál pro budoucí stálou spolupráci

Další informace

Popis pozice: Advokátní kancelář JUDr. Petra Bokoteje hledá flexibilního a spolehlivého advokátního koncipienta, který bude vykonávat praxi především v oblasti obchodního práva. Tento koncipient bude poskytovat podporu pro specifický případ klienta, který se nachází ve vazbě a čeká na soudní řízení.

Místo pro pohovor:
• Advokátní kancelář, Hotel Olšanka, č. dv. 216, II. patro, Táboritská 23, 130 87 Praha 3

Informace o pozici

  • JUDr. Petr Bokotej
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: čeština, ruština nebo ukrajinština výhodou
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Podílení se na konkrétním případu zaměřený především na obchodní právo
  • Vhodné pro: vhodné pro absolventy hledající praxi jako koncipient
  • Místo pracoviště: Flexibilní práce na mobilním telefonu