Nabídka práce > Svářeč se zkušenostmi se svařováním nerezových ocelí TIG

Svářeč se zkušenostmi se svařováním nerezových ocelí TIG

Náplň práce

• Svařování a rekonstrukce nerezových nádrží
• práce se speciálními materiály, jako je nerezová ocel
• příprava a čištění materiálu před svařováním, dělení kovových materiálů, vyrovnání a úprava svarů (broušení,...)
• znalost čtení technické dokumentace
• práce podle výkresové dokumentace
• dobrá prostorová představivost
• montáž konstrukčních prvků
• práce v dílně nebo na montáži
• Jsou vyžadovány platné certifikáty

Požadavky

• Odborné zkušenosti se svařováním nerezové oceli
• preciznost, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu, flexibilita
• Řidičský průkaz skupiny B
• Řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou

Nabízíme

• Práce na základě pracovní smlouvy nebo samostatné výdělečné činnosti
• Atraktivní výdělky
• Ubytování pro zaměstnance za malý poplatek

Další informace

Pracovní doba:
• ve všední dny od 7:00 do 17:30 A v sobotu od 07:00 do 14:00.
• plánovaný cyklus 3 týdny práce, 1 týden volna
Mluvíme německy, anglicky, slovensky, česky a polsky.

Kontakt:
Monika Jadron
Tel: +49 (0) 9353 90 90 5-14
E-Mail: m.jadron@eurolux.de

Informace o pozici

  • Eurolux GmbH & Co.KG
  • Zahraničí
  • Obor: Ostatní, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: němčina, angličtina, slovenština, čeština a polština
  • Plat: atraktivní výdělky
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventi svářečských škol, svářeči s praxí
  • Místo pracoviště: D-97753 Karlstadt