Nabídka práce > ŠKOLITEL VE SVÁŘEČSKÉ ŠKOLE | LIBEREC / JABLONEC NAD NISOU

ŠKOLITEL VE SVÁŘEČSKÉ ŠKOLE | LIBEREC / JABLONEC NAD NISOU

Náplň práce

Umíš svařovat? Rád by ses o své znalosti podělil? Znáš MIG nebo TIG? Pak mi zašli Tvůj životopis!

Do naší společnosti - mimo automobilový průmysl - hledáme kandidáta na pozici: Školitel ve svářečské škole.

Co bude náplní Tvého dne?

- Vedení praktické výuky svařování (praktické ukázky, vysvětlení …)
- Kontrola svarů
- Metodické vedení účastníků kurzu – určit a opravit chyby
- Příprava materiálu pro svařování
- Kontrola svářečské techniky a příslušenství
- Komunikace a dohled nad účastníky kurzů (zaměstnanci firem, soukromníci, rekvalifikace z UP…)

Požadavky

- SOU/ SŠ technického směru
- Praxe ve svařování podmínkou – min. MAG + TIG (obalená elektroda-výhodou)
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Samostatnost, spolehlivost, trpělivost
- Manuální zručnost
- Ochota učit se novým věcem
- ŘP sk. B podmínkou
- Praxe na obdobné pozici výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu - Možnost profesního i osobního rozvoje - Příspěvek na stravování - Vitamínové balíčky - Teambuildingové akce - Sick days - Příspěvek na penzijní spoření - Odměna z plnění plánu - Firemní knihov
  • Místo pracoviště: Liberec