Nabídka práce > Vedoucí oddělení koncertních činností, manažer(ka) orchestru pro zahraničí

Vedoucí oddělení koncertních činností, manažer(ka) orchestru pro zahraničí

Náplň práce

zodpovědnost za provoz orchestru a všech jeho činností
vedení týmu koncertního oddělení a techniků orchestru
organizace a administrace zájezdové činnosti
vyjednávání koncertních příležitostí, udržování kontaktů v zahraničí
strategické a dlouhodobé plánování koncertní činnosti ve spolupráci se zástupci orchestru, aj.

Požadavky

- VŠ vzdělání (magisterské nebo bakalářské)
- praxe v řídící funkci alespoň 3 roky
výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
základní rozpočtové dovednosti a schopnost strategického a dlouhodobého plánování
reprezentativní vystupování
dobrá znalost klasické hudby a kulturního prostředí
aktivní a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
organizační schopnosti, systematičnost, flexibilita, zodpovědnost a administrativní pečlivost
komunikativnost a příjemné vystupování, psychická odolnost
schopnost práce v týmu, vyjednávací schopnosti
časová flexibilita

Nabízíme

práci ve špičkové kulturní instituci se stabilitou příspěvkové organizace
příjemné pracovní prostředí v historické budově Besedního domu v centru města

Další informace

Výhodou:
vzdělání v oboru hudební management, případně v příbuzném oboru (management, hudební věda apod.)
znalost dalšího světového jazyka
praxe na podobné pozici či v podobné instituci
řidičský průkaz sk. B
základní orientace v prostředí příspěvkové organizace
zkušenosti z provozu orchestru
zkušenosti s nahráváním, orientace v problematice licenčních práv a digitální distribuce hudby

Informace o pozici

  • Filharmonie Brno, příspěvková organizace
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ, další výhodou
  • Plat: 38000 - 48000 měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené, stravenkový paušál, pracovní notebook a mobilní telefon
  • Vhodné pro: zkušené manažery
  • Místo pracoviště: Brno