Nabídka práce > Pomocná kuchařka / kuchař

Pomocná kuchařka / kuchař

Náplň práce

Základní škola Duhový svět hledá do svého kolektivu pomocnou sílu do kuchyně. Jsme malá škola rodinného typu s individuálním přístupem. Děti jsou u nás na prvním místě.

Požadavky

Požadujeme:
• pracovitou a energickou osobu s pozitivním vztahem k dětem
• smysl pro pořádek a čistotu
• samostatnost a pracovní flexibilitu
• výhodou praxe v oboru, nebo když je kuchyně zároveň koníčkem

Nabízíme

Nabízíme:
• práci na zkrácený úvazek s možností rozšíření na plný úvazek
• odpovídající ohodnocení
• pracovní dobu v rozsahu 4 hod/denně, později v plném rozsahu
• práci na DPP a odpovídající ohodnocení

Další informace

V případě zájmu o pozici nás kontaktujte na: milena.minarcikova@e-invent.eu.

Informace o pozici

  • e-invent, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Kladno