Nabídka práce > Kuchař - Sous chef (parťák)

Kuchař - Sous chef (parťák)

Náplň práce

• Pomoc při přípravě a tvorbě jídelních a nápojových menu
• Příprava a prezentace pokrmů v souladu s vysokými standardy kvality
• Zajištění hladkého chodu kuchyně a dodržování časových rozvrhů
• Zastupování šéfkuchaře při plánování a řízení přípravy pokrmů
• Řešení problémů a dohled nad kuchyňským personálem
• Objednávání surovin a sledování zásob
• Udržování pozitivního a profesionálního přístupu k spolupracovníkům a zákazníkům

Požadavky

zájem o obor, samostatnost, flexibilita, chuť učit se

Nabízíme

• Práci v renomovaném řetězci s možností profesního a finančního růstu
• Profesionální a seriózní přístup a jednání
• Nadstandardní motivační ohodnocení
• Směny: ranní nebo krátký/dlouhý týden
• Mzda 40–50 tis., po zkušební době až 60 tis.

Informace o pozici

  • Pivovar Cvikov a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština, angličtina
  • Plat: 40000-50000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 30% sleva na produkty v našich restauracích, placená dovolená
  • Místo pracoviště: Vodičkova 12/5, 120 00 Nové Město