Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK | JEDNA SMĚNA | BEZ CESTOVÁNÍ

SERVISNÍ TECHNIK | JEDNA SMĚNA | BEZ CESTOVÁNÍ

Náplň práce

Nabízíme nově otevřenou pozici Servisního technika (případně revizního technika)

Co vás bude čekat:
- servisní zásahy na pobočce
- opravy, montáže a instalace elektronických systémů
- pravidelné kontroly a údržby systému, revize dokumentů
- v případě nové zakázky spolupráce při realizaci

Požadavky

- min. SOU obor elektrotechnika (či příbuzný obor)
- odborná způsobilost dle vyhlášky 194/22 (min. §6)
- zkušenosti s obdobnou pozicí velkou výhodou
- základní znalost IT
- aktivní řidič
- čistý trestní rejstřík

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 52000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - notebook a mobilní telefon - multisport karta - roční odměny, odměny za jubilea - další vzdělávání - stravenky/příspěvek na stravování - příspěvek na kulturu/volný čas - firemní akce - 2x ročně
  • Místo pracoviště: Třebíč