Nabídka práce > Pečovatelka v Německu

Pečovatelka v Německu

Náplň práce

Hledáme pečovatelku pro ženu ve věku 80 let, žijící v Roth (nedaleko Schwabachu - Bavorsko). Klientka má počínající úzkostnou poruchu, vyznačuje se pocity úzkosti, strachem, občanskou panikou, “paranoiou” a zacykleností).

Požadavky

Požadavky na pečovatelku: minimálně kurz pracovníka v sociálních službách či jinak vzdělaná pečovatelka. Německý jazyk minimálně na úrovni A2 (velmi důležité v případě, že klientka potřebuje uklidnit v situacích, kdy pociťuje úzkost). Rozhodující je také tělesná konstituce pečovatelky, klientka má strach z vysokých a mohutnějších osob.

Další informace

Jedná se o 2 měsíční turnusy, po zkušební době velmi dobře placené místo. Ubytování a strava v domácnosti klientky.

Informace o pozici

  • Vesta Seniorcare
  • Zahraničí
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Německý jazyk
  • Plat: 90-100 EURO/DEN
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Roth, Bavorsko