Nabídka práce > Opravy a údržba motokár na novém motokárovém závodišti v Praze 9

Opravy a údržba motokár na novém motokárovém závodišti v Praze 9

Náplň práce

Hledáme opraváře motokár na krytém motokárovém závodišti v Praze Čakovicích.

Pokud umíš opravit jednoduchý motor a jeho příslušenství, sem tam něco svařit a narovnat a nemáš obě ruce levý a nejdou ti dozadu, pak máš jedinečnou šanci pracovat v naší nově otevřené 3D motokárové aréně ! A samozřejmě budeš muset po sobě svojí práci otestovat na naší dráze, takže svezení na špičkových motokárách bude součástí tvojí práce !

Převážně dopolední práce na 5 až 6 hodin denně.

Požadavky

Zápal pro práci v závodním prostředí, zkušenosti s technikou a nářadím pro servis jednoduchých motorů a strojů

Nabízíme

Celoroční práci v suchu a teple vlastní dílny, tým lidí nadšených pro práci v motokárové aréně, flexibilní výplatu a možnost svezení na špičkových strojích.

Další informace

Nástup možný ihned !

Informace o pozici

  • InfoSite, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 200 - 250 na hodinu (cca 30000 až 35000 čistého na ruku za průměrně 6 hodin práce denně)
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Kohokiliv
  • Místo pracoviště: Čakovice