Nabídka práce > vrchní referent / rada v oddělení právních vztahů k nemovitostem Katastrálního pracoviště Ústí nad Orlicí

vrchní referent / rada v oddělení právních vztahů k nemovitostem Katastrálního pracoviště Ústí nad Orlicí

Náplň práce

• posuzování splnění podmínek pro povolení vkladu nebo výmazu práv k nemovitostem do katastru nemovitostí a rozhodování o vkladu, včetně jednání s účastníky řízení písemnou a ústní formou,
• kontrola správnosti výše úhrady správního poplatku za podání návrhu na zahájení řízení o povolení vkladu a vyhotovování korespondence s tím spojené (rozhodnutí o vrácení poplatku nebo přeplatku, výzva k úhradě správního poplatku),
• kontrola věcné správnosti aktualizace a zplatňování budoucího stavu vkladu práv do katastru nemovitostí

Požadavky

• vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském studijním programu

Nabízíme

• stravenkový paušál,
• 5 týdnů dovolené, 5 dní "sick days",
• pružná pracovní doba,
• příspěvek na penzijní připojištění nebo příspěvek na životní připojištění,
• odměny k životním a pracovním výročím,
• příjemné pracovní prostředí,
• možnost využití rekreačního zařízení,
• zajímavou a různorodou práci.

• místo výkonu práce - Ústí nad Orlicí

Další informace

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 24. 6. 2024, tj. v této lhůtě
• doručené služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Katastrální úřad pro Pardubický kraj, Čechovo nábřeží 1791, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice,
• podané osobně na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese,
• podané v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu ku.propardukraj@cuzk.cz, nebo
• podané v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky xyiadm7.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo vrchní referent / rada v oddělení právních vztahů k nemovitostem Katastrálního pracoviště Ústí nad Orlicí“.
V žádosti je žadatel povinen uvést ID datové schránky nebo elektronickou adresu, na kterou mu budou doručovány písemnosti ve výběrovém řízení.

Informace o pozici

  • Katastrální úřad pro Pardubický kraj
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: od 23 390 Kč do 34 370 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí