Nabídka práce > Všeobecná účetní

Všeobecná účetní

Náplň práce

Hlavní náplň práce:
• vedení a zpracovávání účetnictví (bez mezd)
• kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
• samostatné účtování jednotlivých operací finančního účetnictví
• provádění měsíčních a ročních závěrek
• zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur
• vedení závazků a pohledávek
• realizace bankovních operací
• vytváření daňových přiznání
• (organizace není plátce DPH)

Požadavky

Požadujeme:
• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
• prokazatelnou praxi v oblasti podvojeného účetnictví minimálně 3 roky
• zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost, přesnost
• znalost MS Office
• ŘP sk. B - aktivní řidič

Výhodou:
Znalost IS Helios Green.

Informace o pozici

  • Technické služby Ostrava - Jih, p. o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: • pružnou pracovní dobu, flexibilní začátek/konec pracovní doby • 25 dnů dovolené • příspěvek na stravování, životní a penzijní připojištění, volnočasové aktivity, • plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru 30 000 - 45 000 Kč/měsíc, po
  • Místo pracoviště: Ostrava