Nabídka práce > !PRÁCE V PÍSKU! - Úklidový pracovník na čistění koberců

!PRÁCE V PÍSKU! - Úklidový pracovník na čistění koberců

Náplň práce

Náplní práce je příprava pracovního místa na čištění, příprava čistících prostředků, čištění koberců čistícím strojem Kärcher, údržba čistícího stroje, měření rozměrů koberců a příprava koberců k sušení.

Požadavky

Požadujeme fyzickou zdatnost, schopnost pracovat samostatně, pečlivost a důraz na detail.

Nabízíme

Nabízíme možnost flexibilního plánování práce (nejde o směnný provoz). Výdělek se odvíjí od velikosti vyčištěných koberců (cca 120,- až 240,-/hod.).

Další informace

Další informace poskytneme na mailu mixan.ondrej@gmail.com

Informace o pozici

  • Mužíková v.o.s.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120,- až 240,-/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty
  • Místo pracoviště: Nádražní 2129, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek