Nabídka práce > Pracovní nabídky pro pečovatele do Německa

Pracovní nabídky pro pečovatele do Německa

Náplň práce

Společnost Hausengel je partnerem pro vás, pokud:
- Hledáte práci pečovatele v Německu.
- Chcete si vydělávat v eurech.
- Hovoříte německy a chcete tento jazyk denně používat v práci.
- Máte velké srdce a pochopení pro lidi, kteří potřebují péči.
- Chcete být součástí rodiny Hausengel a chcete mít pocit, že je o vás postaráno ve všech směrech.

Požadavky

Pozice je vhodná pro uchazeče se vzděláním
Středoškolské vzdělání bez maturity
Středoškolské vzdělání s maturitou
postsekundární vzdělání/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské vzdělání I. stupně
Jazykové znalosti
Němčina - začátečník (A2)

Nabízíme

- Spolupráci pro samostatně výdělečně činné pečovatele (živnost).
- Možnost výdělku až 2000 € čistého/měsíčně Výdělek je volně dohodou.
- Legální práci, partnerství a srozumitelné podmínky.
- Veškeré smlouvy a dokumenty v mateřském jazyce.
- Srozumitelnou smlouvu a německý balíček pojištění.
- Velký výběr pečlivě prověřených pracovních nabídek po celém Německu.
- Bezplatné odborné školení s německým certifikátem IHK.
- Plná podpora osobního poradce v případě nouze dostupnost 24 hod. /den, 365 dní v roce.
- Převezmeme veškerou byrokratickou práci a vyplníme za vás všechny potřebné dokumenty.
- Nabídka ubytování a stravování zdarma.
- Žádné poplatky za zprostředkování.
- Peníze zpět za cestovní výdaje.

Další informace

Hausengel je rodinná firma, která již od roku 2005 úspešně zadává vybrané a ověřené zakázky pečovatelům. Naše dlouholeté zkušenosti nám ukazují, že úspěšní můžeme bý pouze srdcem. Proto naši konzultanti dbají na to, aby se pečujícím každý den dostalo ocenění, jistoty, partnerství a především podpory, kterou si zaslouží. Staňte se součástí naší rodiny Hausengel a budete mít pocit, že je o Vás „zcela postaráno“!

Informace o pozici

  • Hausengel
  • Zahraničí
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Německý
  • Plat: 1800€
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Německo