Nabídka práce > Elektro-projektant

Elektro-projektant

Náplň práce

- zpracování projektové dokumentace
- samostatná tvorba elektrotechnických schémat
- výběr komponentů pro realizaci projektů
- komunikace s dodavateli, konstrukčním týmem a vedením společnosti
- autorský a technický dozor při realizaci zakázky

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru, praxe vítána
- platné oprávnění dle vyhlášky 50/1978Sb. par 10, elektrotechnik dle NV č.194/2022
- znalost PLC systémů (SIMATIC)
- znalost projektování elektrických zařízení v E-planu (zkušební automatizace)
- zkušenosti s komponenty předních výrobců (SIEMENS, SICK atd.)
- znalost angličtiny výhodou
- komunikační schopnosti
- samostatnost a flexibilita
- ŘP skupiny B

Nabízíme

- práci v moderní, inovativní, stabilní perspektivní společnosti s vlastním
vývojem, která patří mezi špičku ve svém oboru
- zajímavé platové ohodnocení
- příjemné, neformální pracovní prostředí
- možnost profesního růstu
- mobilní telefon
- bonusy a benefity včetně příspěvku na stravování

Další informace

Zájemci, hlaste se prosím na telefonu: 553 731 956 nebo 724 020 052 nebo na e-mailové adrese: duskova@labortech.cz.

Informace o pozici

  • LABORTECH, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: viz. níže
  • Vhodné pro: SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Místo pracoviště: Opava