Nabídka práce > Obchodní manažer

Obchodní manažer

Náplň práce

Jsi obchodník tělem i duší? Za svou práci si představuješ náležitou odměnu? Očekáváš řádný a spravedlivý pracovní růst? Jsi v pohodě s prací na IČO?

Pak ČTI dál.

Do našeho obchodního týmu hledáme obchodního manažera, který umí ukázat potenciál a nebojí se výzev!

Obchod je dynamický obor, kde je nekonečná možnost růstu a ty můžeš růst s námi. Nejen, že si vyděláš nadstandardní peníze, budeš taky pomáhat lidem. Vzděláváme klienty v oboru financí, finanční gramotnosti a pomáháme jim s kompletní analýzou jejich portfolia.

Budeš za klienty i jezdit, takže ŘP sk. B, by měl být. Pokud ti ale nevadí hromadná doprava či kolo, tak není vyžadováno. :)

Shrnutí pozice je tedy:

- Akvizice klientů (s tím ti pomůže naše Call Centrum)

-Správa smluv, jejich příprava

-Komunikace s klienty na denním pořádku

-Péče o stávající klienty

-Administrativní úkony

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Určitě výborné komunikační skills, doplněné osobním šarmem jsou dokonalé kombo.:)

Nebojíš se tedy mluvit a dostatečně si obhájit vlastní přesvědčení.

Je na tebe absolutní spoleh a jsi organizovaný/á.

Máš středoškolské vzdělání zakončené maturitou.

Chceš to v životě někam dotáhnout a máš vnitřní motivaci.

Máš tah na branku a víš, že i odmítnutí je život.

Co ale hlavně požadujeme je člověk, který bude na stejné vlně jako my!

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

Fixní plat + silný provizní systém (průměrně si u nás obchodník vydělá 40-70tis./měsíčně)
Absolutně flexibilní pracovní dobu (pokud jsi student, maminka na MD, nebo chceš zkusit změnu při zaměstnání, tak ti dokážeme otevřít dveře)
Permanentní vzdělávání a komplexní zaškolení - v začátcích s tebou bude stále tvůj manažer, který ti pomůže na tvé cestě k úspěchu
Zázemí přední poradenské společnosti na trhu
Caffeterii na pracovišti
Krásné pracovní prostředí v budově City Tower
Pravidelné Teambuildingy, Akce, Dovolené a další
Koučing a mentoring - tento benefit je naše eso v rukávu. Každý týden je pro tebe k dispozici kouč, který ti může pomoci dostat ze sebe to nejlepší a zároveň bude udržovat tvoji psychickou pohodu

Informace o pozici

  • ByznysBooster
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 60.000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Časová flexibilita, Caffeterie, Kouč a mentor na pracovišti, Teambuldingy a další
  • Vhodné pro: Všechny
  • Místo pracoviště: City Tower