Nabídka práce > MISTR SMĚNY | 13. MZDA | NÁBORÁK 50 000 KČ

MISTR SMĚNY | 13. MZDA | NÁBORÁK 50 000 KČ

Náplň práce

Hledáme SMĚNOVÉHO MISTRA VÝROBY.
Měli byste mít technické vzdělání, praxi na obdobné pozici a být ochotní pracovat ve třísměnném provozu.

Vaše úkoly budou:
- vést cca 60 lidí
- organizovat výroby na své směně
- řešit vzniklé problémy
- spolupracovat s ostatními mistry

Nástup možný ihned!

Požadavky

- vyučen/SŠ - technické zaměření výhodou
- praxe na stejné či podobné pozici ve výrobní společnosti
- zkušenosti s řízením lidí
- ochota práce ve třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - dotované závodní stravování - 13. mzda + další benefity - náborový příspěvek 5000 Kč - mimořádné příplatky za směnný provoz 500 a 1000 Kč/měs. - pro třísměnný provoz 100Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem - příspěvek na dop
  • Místo pracoviště: Pelhřimov