Nabídka práce > SVÁŘEČ - Práce v zahraničí (111,141)

SVÁŘEČ - Práce v zahraničí (111,141)

Náplň práce

Svářečská činnost - kotle a membrány ,stavební činnost

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Svářecí metody 111 a 141.(Případně kompletní partie svářeč,zámečník,potrubář)
Potřebné jsou certifikáty podle EN ISO 9606-1 (v případě neplatných certifikátů,možnost po dohodě obnovit)
Základní znalost AJ (není podmínkou)
Platný cestovní pas do UK.

Nabízíme

- Nadstandartní ohodnocení
-Práce na živnostenský list
- certifikát 111 - od 23 euro/h
- certifikát 141 - od 27 euro/h
- Hrazené i zebezpečené letenky a cesta do práce
- Ubytování hrazené
- Pracovní oblečení a OOPP zabezpečené a hrazené
- Splatnost 30dní (po dohodě je možnost dříve)
- Hodinová sazba je flexibilní dle zkušeností zájemce

Informace o pozici

  • J&J CONSTRUCTION EUROPE LTD
  • Středočeský kraj
  • Obor: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český,Slovenský,Polský,Anglický
  • Plat: od 28e/hodina
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: - Nadstandartní ohodnocení -Práce na živnostenský list - certifikát 111 - od 23 euro/h - certifikát 141 - od 27 euro/h - Hrazené i zebezpečené letenky a cesta do práce - Ubytování hrazené - Pracovní oblečení a OOPP zabezpečené a hrazené - Splatnost 3
  • Místo pracoviště: Manchester