Nabídka práce > INŽENÝR ELEKTROTECHNIK | AUTOMATIZACE | UHERSKÉ HRADIŠTĚ

INŽENÝR ELEKTROTECHNIK | AUTOMATIZACE | UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Náplň práce

Máte prokazatelnou zkušenost v oblasti automatizace? Chcete se podílet na optimalizacích, preventivní údržbě a implementacích nových zařízení?
Domluvíte se k tomu anglicky?

Pak hledám právě VÁS!

Do výrobní firmy v Uherském Hradišti hledám INŽENÝRA PRO AUTOMATIZACI!

Vaší náplní práce bude:
- technická podpora pro výrobu
- odborná školení pracovníků údržby
- účast na TPM
- optimalizace výrobních zařízení
- implementace nových strojů a zařízení

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- nařízení vlády 194/2022 Sb
- orientace v technické dokumentaci
- znalost STEP7 a TIA PORTÁL
- AJ na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Věrnostní příplatek po roce zaměstnání - 1.000,- Kč / měsíčně - 13. plat - Penzijní připojištění - Dotované obědy a večeře v podnikové jídelně, dotované občerstvení - Firemní a kulturní akce - Dárek při pracovním výročí
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště