Nabídka práce > SW ARCHITECT | ERP a MES systémy | full remote

SW ARCHITECT | ERP a MES systémy | full remote

Náplň práce

Máte zkušenosti s návrhem komplexních ERP a MES systémů? Máte za sebou již několik projektů návrhu SW architektury a hledáte novou zajímavou výzvu?

Pro výrobní společnost hledáme zkušeného člověka, který bude zastřešovat sjednocení interních systémů v jednotlivých závodech společnosti.

Jak bude vypadat pracovní náplň:

* návrh, integrace a zlepšování ERP, MES a ostatních interních systémů společnosti
* tvorba analýz a návrh business procesů
* spolupráce s interním IT oddělením a externími partnery při zavádění nových řešení
* tvorba změnových návrhů

Požadavky

* předchozí praxe s návrhem a implementací ERP a MES systémů
* znalosti SW architektury a podnikových procesů (schopnost návrhu komplexních systémů)
* schopnost komunikovat v angličtině na denní bázi
* ochota cestovat do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 110000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * možnost home office i full remote * příspěvek na stravování * jazykové a odborné kurzy * Benefitní karta * další bonusy/prémie
  • Místo pracoviště: Praha