Nabídka práce > SPECIALISTA PLC | 2 SMĚNY | AŽ 55 000 KČ

SPECIALISTA PLC | 2 SMĚNY | AŽ 55 000 KČ

Náplň práce

Zajímá Tě PLC a údržba strojů?
Máš vyhlášku 50?

Máme šanci pro Tebe - Specialista PLC na dvě směny.

Co bude náplň Tvé práce:
- udržovat stroje na pravidelné bázi
- vyhledávat a diagnostikovat možné poruchy
- pravidelně provádět servis PLC a průmyslových robotů
- udržovat v pořádku technickou dokumentaci
- komunikovat s partnery
- spolupracovat při nákupu náhradních dílů

Požadavky

- elektro vzdělání
- vyhláška 50
- orientace v elektroinstalaci moderních průmyslových zařízení
- základní znalost průmyslových robotů
- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonus 23% své mzdy měsíčně navíc - Vánoční bonus - čtvrtletní prémie - 26 dnů dovolené - příspěvek na penzijko - náborový příspěvek 30 000 Kč - systém Cafeteria a mnoho dalšího
  • Místo pracoviště: Třebíč