Nabídka práce > Obsluha točené zmrzliny / Barista - ka

Obsluha točené zmrzliny / Barista - ka

Náplň práce

KLUCI hledají šikovného parťáka / parťačku
do našeho trucku v RAJHRADĚ a ŽIDLOCHOVICÍCH.
Jsme malá rodinná firmička, která se zabývá výrobou a prodejem vlastní točené zmrzliny, ledového smoothie a tříště, přípravou výběrové kávy, hotdogů a jiného sortimentu.
Hledáme milé, usměvavé a hlavně pracovité kandidáty/ kandidátky, kteří milují práci s lidmi a práci v gastronomii.
Zkušenost v kavárně vítána, nikoliv podmínkou - vše naučíme.
Věk od 18ti let a řidičský průkaz.
Nabízíme rodinné zázemí v mladém kolektivu, fér přístup a jednání, plánování směn a zajímavé finanční ohodnocení.
Pro více info prosíme o zaslání životopisu :
info@tocenaukluku.cz
nebo volejte
775 209 649
nebo napište zprávu
Těšíme se na tebe
Kluci z Točené
www.tocenaukluku.cz

Informace o pozici

  • Michal Dusek
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Rajhrad