Nabídka práce > ÚČETNÍ | CZ/SK + US GAAP | 13.plat |

ÚČETNÍ | CZ/SK + US GAAP | 13.plat |

Náplň práce

Máte praxi jako účetní a domluvíte se anglicky? Dokážete si poradit s českým, slovenským a americkým účetnictvím?

Pak nám zašlete Váš CV!

Vaší náplní práce bude:
- podpora pravidelné účetní závěrky dle US-GAAP a místních účetních standardů
- kolaborace při měsíční a roční uzávěrce
- vedení účetní knihy
- kontrola finanční dokumentace a spolupráce s finančním controllorem
- součinnost během auditů
- správa hotovosti

Smlouva: na jeden rok s možností prodloužení
Lokalita: Praha 8
Nástup: 1. 7. 2024 nebo dle domluvy

Požadavky

- vzdělání v oboru finančního účetní nebo certifikace CPA
- předchozí zkušenost jako účetní
- výborná znalost českých a slovenských účetních standardů
- angličtina a čeština na úrovni profesionální komunikace
- znalost US-GAAP
- schopnost pracovat samostatně a rychlá adaptace na změny
- zodpovědný přístup k práci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 60000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. plat - stravenky - sick days - multisport karta - příspěvěk na penzijní spoření - flexibilní pracovní doba - firemní akce - možnost dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Praha