Nabídka práce > SKLADNÍK, 3 SMĚNY | ČESKÝ KRUMLOV

SKLADNÍK, 3 SMĚNY | ČESKÝ KRUMLOV

Náplň práce

Rozšiřujeme tým SKLADNÍKŮ! Máš už něco naježděno s ještěrkou a nevadí ti práce na 3 směny? Tak nám pošli životopis a doplň naši partu.

Bude tě čekat:
- manipulace se zboží pomocí VZV
- nakládka a vykládka kamionů
- příjem materiálů a jejich naskladňování do regálů
- práce se skenerem
- zásobování výroby materiálem
- expedice zásilek

Požadavky

- min. SOU vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici (s obsluhou VZV)
- ochota pracovat na 3 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 32000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - závodní stravování zdarma - příspěvek na dojíždění - prémie na dovolenou a Vánoce - příspěvek na životní pojištění - příspěvek na jazykové kurzy - příspěvek k životnímu jubileu - věrnostní příspěvek za odpracovaná léta u firmy
  • Místo pracoviště: Český Krumlov