Nabídka práce > ELEKTRO l AŽ 45 000 KČ | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

ELEKTRO l AŽ 45 000 KČ | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Hledáte uplatnění ve výrobní společnosti, kde budete mít dostatek prostoru pro vlastní iniciativu?

Pracujte pro Švýcarskou společnost, kde se řídí slovy KVALITA, ÚČINNOST, INOVACE!

Na pozici ELEKTRO Vás čeká:

- opravy el. zařízení či jejich částí
- instalace a montáž el. zařízení
- kontrolní sledování el. strojů a zařízení za provozu

Požadavky

* elektro vzdělání
* vyhláška č. 50 § 6 a vyšší výhodou
* znalost a orientace v technické dokumentaci
* ochota pracovat ve třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * měsíční prémie až 23 % mzdy * čtvrtletní prémie * finanční bonus před Vánocemi * 5 týdnů dovolené * závodní kantýna * Cafeterie * příspěvek na penzijní připojištění * vzdělávací programy * zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky * firemní akce,
  • Místo pracoviště: Třebíč