Nabídka práce > Pozice Strážny/Strážna Event security

Pozice Strážny/Strážna Event security

Náplň práce

O nás
Jsme zaběhnutá společnost, která je na trhu „již chvíli“ a specializujeme se na osobní ochranku, event security a zajištění dlouhodobých objektů. Rádi uvítáme mezi sebe nové kolegy. Nebereme ohled na věk ani na národnost - chceme abyste spolu s námi vytvořili kolektiv s příjemnou atmosférou.

Informace k pracovní činnosti :

Podmínky přijetí : 18+ , Čistý RT , Jazyková znalost češtiny min. B2
Výhody: Certifikát Strážný/Strážní, Znalost cizích jazyků
Očekáváme: dochvilnost, dodržování bezpečnostních pravidel na pracovištích

Požadavky

Co Vám můžeme nabídnout:

Vyplácená mzda 2-týdenně (dle potřeby po dohodě)
Flexibilní pracovní rozvrh
Nástupní bonus po 1.měsíci
Certifikát strážny/strážna
Ubytování
Firemní uniformy

Informace o pozici

  • OSS Security s.r.o
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český Jazyk
  • Plat: 29 000 - 42 000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: 1-2 týdenní mzda, Flexbilný čas, Bonusy a osobní finančné ohodnocení
  • Vhodné pro: studenty, cizince, seniory
  • Místo pracoviště: Praha