Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | VELKÉ MEZIŘÍČÍ | AŽ 60 000 Kč

PROCESNÍ INŽENÝR | VELKÉ MEZIŘÍČÍ | AŽ 60 000 Kč

Náplň práce

Pro automotive společnost hledáme nového člověka na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA! Máte už zkušenosti z podobné pozice, mluvíte anglicky? Pak se můžeme bavit dál!

Náplň práce:

- Implementace nových technologií do výroby
- Spolupráce na vývoji nových produktů s důrazem na FMEA
- Řízení investičních projektů výroby
- Tvorba a úprava výrobních postupů
- Spolupráce s oddělením vývoje
- 6S audity (interní), nápravná opatření

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Angličtina pro každodenní užívání slovem i písmem
- Praxe na pozici v technologii, procesním inženýrství
- Zkušenosti z automotive a IATF standardů výhodou, nikoliv podmínkou
- Znalost některého z konstrukčních programů
- Znalost výkresové dokumentace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené navíc - Flexibilní pracovní doba s jádrem 9-13 hod - Home office 2 dny v měsíci - Finanční bonusy - 3 sick days - Jazykové kurzy - Stravenkový paušál - Příspěvek na penzijní připojištění - Relokační balíček, pomoc s ubytováním
  • Místo pracoviště: Velké Meziříčí