Nabídka práce > Vedoucí odboru stavební úřad MěÚ Rosice

Vedoucí odboru stavební úřad MěÚ Rosice

Náplň práce

zajištění výkonu souhrnu odborných agend státní správy v působnosti obce s rozšířenou působností na úseku stavebního úřadu, odpovědnost za poskytování informací dle zákona č. 106/1999 Sb.,
o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů.

Bližší informace: https://www.rosice.cz/volna-mista/

Požadavky

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu v oboru architektury, stavebnictví nebo právo
dle § 30 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, v platném znění
Požadavky:
- praxe v oblasti stavebního řádu min. 3 roky; praxe ve veřejné správě vítaná,
- znalost zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů, - znalost zákona č. 500/2004 Sb. správní řád, ve znění pozdějších předpisů, - znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů, - znalost zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, - zvláštní odborná způsobilost: při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního úřadu (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru).

Nabízíme

- stabilní zaměstnání ve veřejné správě
- 5 týdnů dovolené,
- 4 dny indispozičního volna,
- pružná pracovní doba,
- stravenkový paušál,
- příspěvek na dovolenou,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- výhodné tarify mobilního operátora.

Další informace

Další výhodou znalost:  zkušenosti s řízením kolektivu vítány,  organizační a komunikační schopnosti,
- schopnost aktivního přístupu k řešení problémů,
- odolnost vůči stresu,
- schopnost jednat s lidmi, vést je a motivovat,
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, iniciativa,
- výborná znalost uživatelské práce na PC, znalost v programech VITA a GINIS vítány,
- dobrá orientace v projektových dokumentacích,
- ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti,
- vysoké pracovní nasazení,
- řidičský průkaz sk. B,

Informace o pozici

  • Městský úřad Rosice
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: Platové podmínky: se řídí zákonem 262/2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě., ve znění pozdějších předpisů – platová třída 11.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: viz. níže
  • Vhodné pro: zdravé osoby
  • Místo pracoviště: Rosice