Nabídka práce > PROCESS ENGINEER | AUTOMOTIVE

PROCESS ENGINEER | AUTOMOTIVE

Náplň práce

Orientujete se výrobě a ve výrobních procesech? Máte proaktivní přístup k práci? Máte zkušenost s vývojovými projekty? Dorozumíte se dobře anglicky?

Pak využijte skvělou příležitost jak uplatnit Vaše schopnosti a to na pozici Procesního inženýra.

Náplň práce:
- zpracování analýz a dohled nad řešením vývojových projektů
- podílet se na strategickém řízení výroby, vývoji nových technologií a zajišťování bezproblémového chodu výroby
- schopnost prezentovat výsledky a úzce spolupracovat s 8 členným týmem

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti s procesním inženýrstvím ve výrobní společnosti
- znalost standardů jako jsou 5S, SW, TPM, SMED
- komunikační dovednosti pro spolupráci s externími dodavateli
- komunikativní znalost angličtiny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - kvartální bonus - docházkový bonus - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na sport a kulturu - firemní akce - vánoční dárky - příspěvky na životní jubilea - smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště: Hustopeče