Nabídka práce > Slečna na pomoc u koní nebo v restauraci

Slečna na pomoc u koní nebo v restauraci

Náplň práce

Ahoj, s kamarádem vlastním statek na ustájení koni na Plzni Jihu u Přeštic. Cca 15 km od Plzně.

Hledám sem jednu slečnu na pomoc s úklidem, nebo do restaurace a nebo pomoc s koňmi.

Máme tady i ubytování tak je tu možné i spát. ;-)

Samozřejmě je možné tě i vozit z práce a i do práce. Nebo sem jezdí vlak i autobus.

Hledám někoho fajn usměvavého a kdo je pro každou srandu a špatnost ;-)

Práce je to taková pohodová sem tam něco pomoci a být s piš při ruce ;-) pracovní dobu si lze upravit dle potřeb. Na vše se dá domluvit. Předpokládaný plat kolem 30.000Kč / měs.

Hledám nejlépe nezadanou slečnu ;-)

V případě zájmu si můžeme napsat na WhatsApp +420775600624

Požadavky

Usměvavost a chuť do práce.

Nabízíme

Dovolená

Benefity ;-)

Mladý kolektiv

Nadstandardní plat

Informace o pozici

  • Statek Nezdice
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Slečny
  • Místo pracoviště: Přeštice