Nabídka práce > BUSINESS STRATEGY LEADER | až 130 000 Kč/měs.

BUSINESS STRATEGY LEADER | až 130 000 Kč/měs.

Náplň práce

Máte zálibu v mapování tržních trendů v tuzemsku i Evropě? Máte v sobě drive a chuť ujmout se týmu business analytiků? Nedělá Vám problém téměř denně hovořit anglicky?
Na oddělení Business strategy hledáme LÍDRA.

Náplň práce:
- vedení malého týmu strategických analytiků
- mapování a analýzu hlavních ekonomických, technologických i regulatorních trendů na
energetickém trhu v ČR a v Evropě
- hledání tržních příležitostí
- koordinace projektů
- téměř denní komunikace v angličtině

Požadavky

- VŠ vzdělání - ekonomické nebo elektrotechnické zaměření
- Zkušenosti na podobné pozici (praxe minimálně 5 let)
- Znalosti v oblasti energetiky
- Schopnost vedení týmu
- Plynulá angličtina (úroveň C1/C2)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí. Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity. Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce. Přispějeme vám na penzijní připojištění, a
  • Místo pracoviště: České Budějovice