Nabídka práce > Pomocný dělník na střechy

Pomocný dělník na střechy

Náplň práce

Milí uchazeči,

hledáme nové kolegy na pozici pomocného dělníka na střechy pro naši stavební firmu se sídlem v Plané u Mariánských Lázní. Pokud máte zájem o práci na čerstvém vzduchu a jste fyzicky zdatní, rádi bychom Vás pozvali k připojení k našemu týmu.

Požadavky

Fyzickou zdatnost a ochotu pracovat venku v různých povětrnostních podmínkách.

Spolehlivost a schopnost pracovat v týmu.

Žádné předchozí zkušenosti nejsou vyžadovány, zaučíme Vás.

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete prosím svůj životopis na naši kontaktní e-mailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky pro další informace a domluvu osobního pohovoru. Těšíme se na Vaši odpověď!

Nabízíme

Odměna: 150 – 200 Kč / hodina

Další informace

Reaguji převážně na telefon:

+420 777 139 639

Typ úvazku: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Brigáda

Další specifika práce: Práce pro studenty, Časově flexibilní práce

Informace o pozici

  • Vladimír Kopl
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 200
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Tachov