Nabídka práce > Investiční technik/čka

Investiční technik/čka

Náplň práce

• Koordinace a zajišťování přípravy a realizace jednotlivých investic a investičních akcí
• Shromažďování a vyhodnocování požadavků na výstavbu, stanovování optimálních způsobů realizace a zpracování zadávacích listů
• Zpracování návrhů investičních plánů a investičních záměrů, způsobů financování, projektové přípravy apod. včetně zajišťování přípravy smluvních podkladů
• Koordinace finančního zajišťování investic a projektové, technické, provozní, obchodní a organizační přípravy a řešení rozporů
• Posuzování technicko-ekonomických zadání investic z hlediska finančního zajištění
• Řešení majetkoprávních vztahů podle investičních záměrů a technicko-ekonomických požadavků
• Zpracování rozpočtů a plánů nákladů na přípravné, průzkumové, projektové a realizační práce
• Příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce
• Příprava a zajišťování dokumentace investičních akcí

Požadavky

• Min. SŠ vzdělání stavebního směru, VŠ vzdělání výhodou
• Předchozí praxe výhodou, ale není nutná, práce je vhodná i pro čerstvé absolventy
• Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, samostatnost

Nabízíme

• Pracovní úvazek 1,0
• Příjemné pracovní prostředí
• 6 týdnů dovolené
• Podpora v odborném růstu – možnost dalšího vzdělávání
• Výhodný telefonní tarif
• Peněžitý příspěvek na stravu
• Benefitní program UHK

Další informace

Předpokládaný nástup: Červen 2024, nebo dle dohody

Univerzita Hradec Králové si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 19.05.2024 e-mailem na adresu: petra.holoubkova@uhk.cz

Případné dotazy směřujte na: Ing. Radek Šilhán, 493 332 551

Informace o pozici

  • Univerzita Hradec Králové
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ostatní, Stavebnictví a reality, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, výhodný telefonní tarif, a další ... viz benefitní program UHK https://www.uhk.cz/cs/univerzita-hradec-kralove/uhk/celouniverzitni-pracoviste/osobni-a-mzdove-oddeleni/zamestnanecke-benefity
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Rokitanského 62, Hradec Králové