Nabídka práce > Pracovník v call centru

Pracovník v call centru

Náplň práce

Náplň práce:
• Kontaktování klientů
• Emailová komunikace
• Lehká administrativa
• Poskytování podpory v rámci společnosti
• Kontrola a potvrzování inzerátů + editace

Požadavky

Jak si tě přestavujeme?
• Perfektní znalost českého jazyka – mluvená i psaná forma
• Odolnost vůči stresu, max. pracovní nasazení
• Uživatelská znalost práce s PC (MS word, excel)
• Předchozí zkušenosti s komunikací se zákazníky vítány

Další informace

O nás
Rádi bychom uvítali do našeho týmu nového kolegu, který se nebojí žádné výzvy. Jsme společnost, která má vlastní inzertní portál, zabývající se pouze byty a apartmány.
Aktivně rostoucí společnost VANDERBERG MEDIA SE hledá vhodného kandidáta na pozici: Pracovník call centra
Nemusíte se bát, pokud v tomto ohledu nemáte žádné zkušenosti, vše Vás naučíme.
Pokud máte chuť být součástí našeho týmu nebojíte se samostatnosti, pak jste to právě Vy koho hledáme.

Informace o pozici

  • VANDERBERG MEDIA SE
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina, Polština
  • Plat: 24 000 - 26 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Prémie
  • Místo pracoviště: Porubská 552/28