Nabídka práce > Poradce pro stávající klientelu

Poradce pro stávající klientelu

Náplň práce

Pravidelně se potkávat s klienty, které máš svěřené ve své péči
Komunikovat s klienty o jejich potřebách a navrhuje řešení
Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a dále rozšiřovat klientské portfolio
Zajišťovat nezbytnou administrativu spojenou s uzavíráním smluv
Pomáhat našim klientům v situacích, které život přináší, stát se spolehlivým celoživotním partnerem pro oblast finančního zajištění

Požadavky

Máš SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů
Rád komunikuješ s lidmi jak osobně, tak telefonicky
Máš chuť profesně se vzdělávat, protože každý klient potřebuje něco jiného
Jsi aktivní, samostatný, zodpovědný

Nabízíme

Vícesložkové odměňování (fixní částka + provize + bonusy + odměna za péči o klienty)
Nástupní bonus až 25 tisíc Kč za již získané odborné zkoušky u ČNB
Přidělení klientů do správy a s tím spojenou odměnu za péči
Osobní přístup a trvalou podporu manažera
Bezplatné vzdělávání, díky kterému získá doživotní certifikace
Nejširší nabídku finančních produktů (pojištění, penzijní spoření, investice, hypotéky, účty, stavební spoření)

Informace o pozici

  • Generali Česká Pojišťovna
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 45000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Liberec