Nabídka práce > Asistent/ka ředitele odboru

Asistent/ka ředitele odboru

Náplň práce

• zajišťování chodu sekretariátu odboru
• příprava pravidelných reportů pro ředitele odboru
• příprava jednání ředitele oboru, porad a dohled nad plněním zadaných úkolů
• zajišťování korespondence odboru, včetně hlídání zákonem daných lhůt, sledování termínů plnění povinností
vyplývajících z grantových projektů
• komunikace s domácími i zahraničními partnery
• péče o chod spisové služby včetně jednání s poskytovateli softwarového řešení SSL
• zodpovědnost za proces administrativy

Požadavky

• minimálně SŠ s maturitou, vzdělání humanitního směru výhodou
• znalost práce se systémem GINIS výhodou
• velmi dobrá znalost českého jazyka – slovem i písmem
• komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem (německý či ruský jazyk výhodou)
• uživatelská znalost práce na PC
• praxe na obdobné pozici, zejména v oblasti státní správy a samosprávy výhodou
• preciznost, systematičnost, samostatnost, komplexní přístup k řešení problémů
• schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

• odpovídající finanční ohodnocení
• kvalitní zázemí velké vědecko-vzdělávací instituce, organizační složky státu
• 5 týdnů dovolené
• 5 dní indispozičního volna
• stravenky
• FKSP
• možnost dalšího vzdělávání.

Další informace

Ústav pro studium totalitních režimů je organizační složkou státu zabývající se výzkumem
období 1938 -1989 s určitým přesahem. Podrobně je možné se s Ústavem seznámit na jeho webových stránkách i s charakteristikou nabízeného místa.

Informace o pozici

  • ÚSTR
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina, ruština výhodou
  • Plat: 25000 - 37000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nám. Winstona Churchilla 1800, Praha 3