Nabídka práce > Práce ve zdravotnictví Rakousko

Práce ve zdravotnictví Rakousko

Náplň práce

Práce ve zdravotnictví dle praxe a vzdělání

Požadavky

Němčina B1 - B2
Ukončené středoškolské vzdělání ( Maturita/Diplom)

Nabízíme

Hledáme pracovníky ve zdravotnictví pro práci v celém Rakousku.
Nabízíme nadstandardní ohodnocení, 13 a 14 plat, příspěvek na děti, placené přesčasy a min.5 týdnů dovolené.
Možnost ubytování nebo denního dojíždění,nebo také možnost práce na zkrácený úvazek.
Čistá měsíční mzda pro pečovatele/sanitáře 2.340-3500€ a pro diplomované sestry 2.730-4.600€.
Vše dle regionu a praxe v oboru. Máte zájem?
Více na www.job-amadeus.at

Další informace

www.job-amadeus.at

Informace o pozici

  • Job Amadeus
  • Zahraničí
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Německý B1-B2 podmínkou
  • Plat: 100000, - CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: 13, 14 plat a další viz text inzerátu
  • Vhodné pro: zdravotní sestry
  • Místo pracoviště: Rakousko