Nabídka práce > ASISTENT/KA ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE

ASISTENT/KA ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE

Náplň práce

Nabízená práce spočívá v přijímání a uvádění návštěv, základní vyřizování příchozích tel. hovorů včetně přijímání vzkazů, přebírání elektronické a tištěné pošty, zajištění chodu jednacích místností a v administrativní podpoře advokátům

Požadavky

Dokončené středoškolské vzdělání s maturitou nebo odborné vzdělání
Znalost práce v MS Word, Excel, Outlook
Základní znalost anglického jazyka
Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
Příjemné vystupování a komunikativnost
Předchozí zkušenosti s prací v advokátní/notářské/insolvenční kanceláři na soudu či v poradenské společnosti výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

Práce na hlavní pracovní poměr,
Hrubá základní měsíční mzda 30 – 33 tis. Kč,
Vynikající dopravní dostupnost (hl. nádraží 200m, Masarykovo nádraží 100m, metro B – 150m, metro C – 200m), Příjemné pracovní prostředí,
Kafeterie na pracovišti,
2 dny sick days,
Stravenkový paušál po zkušební době,
4 týdny dovolené, vánoční odměny,
Po jednom roce uhrazení jazykového kurzu (v případě zájmu) nebo automatické navýšení mzdy,
Nepožadujeme řidičské oprávnění, nástup možný ihned.

Informace o pozici

  • JUDr. VÍT NEVAŘIL, LL.M., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ČJ - rodilý mluvčí, AJ - základní
  • Plat: 33000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: sick days, kafeterie na pracovišti, stravenkový paušál
  • Místo pracoviště: Opletalova 1015/55, Praha 1