Nabídka práce > pracovník pro vyřizování, balení a expedici zásilek

pracovník pro vyřizování, balení a expedici zásilek

Náplň práce

Vaší náplní práce bude:

- vyřizování objednávek v administraci obchodu

- objednávaní zboží

· příprava zboží k expedici dle objednávek zákazníků

· balení zboží k expedici

- správa skladu

Požadavky

· spolehlivost, zručnost, pečlivost a rychlost při balení zásilek

· bezúhonnost – výpis z RT

· schopnost samostatně řešit úkoly

· základní znalost práce na PC

· zkušenosti na obdobné pozici a středoškolské vzdělání výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti

· práci v malém, milém a veselém kolektivu

· klidné pracovní prostředí

· balení a expedice zboží se týká fyzicky nenáročného sortimentu interiérových vůní a doplňků

· možnost dlouhodobé spolupráce a osobního růstu

Další informace

Vykurovadla.cz je největším internetovým obchodem s rychlou expanzí nejen na český, ale i zahraniční trh, zaměřeným na dovoz, distribuci, velkoobchodní a maloobchodní prodej těch nejvybranějších a nejkvalitnějších druhů kadidel, vykuřovadel, přírodních vonných substancí a doplňkového sortimentu k vykuřování ve slovanské části Evropy. Ročně vyřídíme tisíce objednávek a zaujímáme tak přední místo v České i Slovenské republice podle obratů a počtu zákazníků. Náš e-shop vykurovadla.cz je oblíben a vyhledáván zejména pro velice bohatou a neustále se rozšiřující nabídku prvotřídního a vysoce kvalitního zboží, citlivému, laskavému a osobitému přístupu ke každému našemu zákazníkovi, příznivým cenám, kvalitním a moderním službám, přizpůsobením se přáním a potřebám našich klientů a ochotě se neustále učit a rozvíjet.

Informace o pozici

  • Tomáš Bebr
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 29.000 - 32.000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Náměstí 7, Křemže