Nabídka práce > ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA

Náplň práce

Hledáme parťáka do našeho týmu v Olomouci! Jak poznáš, že k nám patříš?

Jsi čerstvý absolvent práva nebo máš na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA již nějakou praxi.
Dáváš přednost malému týmu před velkým a neformálnímu prostředí před formálním. Tísnit se celý den v kostýmku nebo obleku u nás nemusíš!
Hledáš prostředí, které Ti poskytne kvalitní přípravu na advokátní zkoušky i uplatnění, až budou úspěšně za tebou?

Pokud ano, pak je to na dobré cestě!

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?
•Budeš jednat s klienty, samostatně vést jejich projekty a zastupovat je při soudních i správním řízeních.
•Dostaneš se u nás ke kompletní právní agendě. Z počátku to bude hlavně oblast vymáhání pohledávek. Ale nenech se zmýlit. Nečeká Tě jen psaní žalob od stolu, ale práce pěkně rozmanitá s bohatou účastí u soudu.
•Trestní kauzy jsou u nás za odměnu a pracují na nich kolegové, kteří už se v oboru nějaký ten rok pohybují. Budeš mít ale možnost s nimi spolupracovat a ukázat, co v Tobě je.

Požadavky

Teď už zbývá jen poslední krok a pár věcí, bez kterých se u nás neobejdeš!
•řidičský průkaz skupiny B, protože se k soudům musíš nějak dostat
•komunikativní angličtina, protože mezi naše klienty patří i ti s mezinárodním prvkem
•zájem učit se nebo rozšiřovat si praktické postupy uplatňování práva v advokátní kanceláři, protože bez toho naše spolupráce jednoduše fungovat nemůže
•být týmových hráčem i samostatným kolegou zároveň a nebýt běžcem na krátké tratě, protože hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?
•překvapivě finanční ohodnocení - to se bude odvíjet od délky tvojí praxe
•5 týdnů dovolené
•po adaptaci jednou týdně home office (a možnost pracovat v teplákách či pyžamu)
•mentoring, mentoring a ještě jednou mentoring
•teambuldingy a společné akce - jsme malý tým a rádi spolu trávíme čas i mimo práci
•moderní kanceláře pár kroků od Šantovky
•i občerstvení na pracovišti

Další informace

Připojit se k nám můžeš ihned, ale pokud to jinak nepůjde, rádi si na Tebe počkáme!
Zaujali jsme tě? Tak nám napiš na info@ak-dufkova.cz a připoj svůj životopis.

Informace o pozici

  • Mgr. Lucie Dufková, advokátní kancelář
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Pracovní pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy právnických fakult, praxe je však výhodou.
  • Místo pracoviště: Olomouc