Nabídka práce > Mechanik/Opravář koloběžek

Mechanik/Opravář koloběžek

Náplň práce

Hledáš ke škole nebo k práci stabilní, pravidelnou a dobře placenou brigádu?
Jedná se o opravování a servis koloběžek.
Práci nabízíme Pondělí až Pátek (víkendy a svátky volné).
V případě domluvy směny lze plánovat předem i možnost práce o víkendech.

V případě zájmu prosím vyplňte žádost o brigádu/práci včetně životopisu.
Po odesláni žádosti vás budeme kontaktovat a poskytneme více informací.

Požadavky

základní vzdělání, zodpovědnost, spolehlivost a pracovní nadání

Nabízíme

Zajímavý výdělek, rychlé zaučení, stabilní brigáda, volné víkendy a svátky

Další informace

Můžete mě kontaktovat na čísle + 420 734 114 499

Informace o pozici

  • Vojtěch Hlavík
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čestina (základy angličtiny výhodou)
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: víkendy a svátky volné
  • Vhodné pro: absolvent, osvč, student